O nás

Veľkoobchod s darčekovými predmetmi a s čokoládou

O nás

Na výnimočnú udalosť - výnimočný darček!

Na zvláštnu príležitosť, zvláštny darček

S touto myšlienkou sme začali svoje podnikanie.

Naše produkty sú ozajstné remeselnícke produkty, ako napr. naše ozdobné sklá, ktoré napĺňame kvalitnými vínami známych pestovateľov viníc. Darovať je možné z viacerých príležitostí (meniny, narodeniny, výročia, atď.) a náš veľkoobchod pri výbere darčekových predmetov ponúka pomoc svojou širokou škálou produktov. Naše vinné a pálenkové stojany, vinné studne môžu byť vhodnými ozdobami aj náročne prestretého stola.

Našim cieľom je, aby vaša predajňa s darčekovými predmetmi bola čo najneobyčajnejšia, aby vaši kupujúci mohli nájsť vhodný darček pre všetky príležitosti, pretože darček je trvalý zážitok. Chceme, aby v plnej miere vyhovejúc požiadavkám našich zákazníkov, sme zabezpečili širokú ponuku výbornej kvality za krátky čas pri konkurenčných cenách.

Prosím, spoznajte naše produkty, a my Vám pomôžeme, aby sa vaša predajňa stala úspešnou!

Vašu objednávku zadarmo dovezieme k Vám na území celého Slovenska, stačí si s nami dojednať termín, prispôsobením sa k nášmu plánu trasy.

Ak Vám niečo ušlo z pozornosti a neuskutočnili ste objednávku, obrovský sortiment tovaru a ponuku nájdete na našich nákladných vozidlách.

Povedali o nás

Na uľahčenie a vylepšenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím,

podrobnejšie informácie.